Робота в мережі TNT TPI Network на платній основі

Вже більше трьох років ми надаємо послуги GNSS корекції для всіх користувачів на території України на безкоштовній основі. Весь цей час ми працювали над поліпшенням роботи сервісів, розширенням покриття мережі і здійснювали підтримку користувачів, що використовують обладнання різних виробників. Ми впевнені, що протягом цього часу, багато компаній і приватні користувачі отримували гідну підтримку у здійсненні поставлених завдань з використанням даних мережі TNT TPI Network.

Для подальшого розвитку мережі, розширення покриття й поліпшення підтримки ТОВ "ТНТ ТПІ" переводить роботу мережі на платну основу. Дата переходу 20.03.2014 року.

Всі зареєстровані користувачі мережі найближчим часом отримають повідомлення на контактний e-mail свого аккаунта, а в особистому кабінеті кожного користувача буде доступний для скачування договір, який необхідно буде підписати і направити в одне з наших представництв у Києві чи Дніпропетровську.

Для запобігання відключення послуг мережі просимо кожного користувача уважно перевірити і при необхідності відкоригувати персональні дані свого облікового запису. Дані аккаунта повинні містити актуальну і правдиву інформацію про користувача. Це можна зробити перейшовши за адресою net.sub.tnt-tpi.com.


Надрукувати   E-mail