RTK HUB

Цевигіднийнадійнийточнийсервіс

Загальна підготовка

01

Отримання облікових даних

Зареєструйте акаунт користувача мережі, заповнивши всі необхідні дані для реєстрації. Логін та Пароль будуть забезпечувати Вам доступ до сервісів мережі. Заповнивши дані, зверніться до адміністратора для активації облікового запису та вибору бажаного пакету послуг.
02

Договір про надання послуг

Ознайомтесь зі списком необхідних документів. Передайте адміністратору свої реквізити для укладання Договору.

Налаштування підключення

01

Підключення до мережі Інтернет

Всі сервіси мережі у всіх варіантах використання потребують наявності Інтернет-зв'язку. Перевірте наявність стабільного підключення до мережі інтернет на обладнанні, яке плануєте використовувати.
02

Підключення до мережі базових станцій

Перейдіть в розділ налаштування, знайдіть потрібний Вам розділ та застосуйте налаштування для свого обладнання. Якщо налаштування для вашого обладнання відсутні, зв'яжіться з нами, ми допоможемо з налаштуванням!

Налаштування систем координат

01

Налаштування систем координат для обладнання та офісного ПО

Визначення координат базових станцій та формування корекції у мережі відбувається в умовній загально земній системі координат. Для роботи у плоских прямокутних системах координат, або будь-якій іншій системі координат, Ви можете перейти до розділу налаштування систем координат та скористатися відомими параметрами трансформації, або визначити ці параметри самостійно, виконавши калібрування на пунктах з відомими координатами. Точність виконання такої трансформації залежить від кількості обраних пунктів, їх класу, якості вимірювань, виконаних на них, та взаємного положення цих пунктів. Якщо налаштування для вашого обладнання відсутні, зв'яжіться з нами, ми допоможемо з налаштуванням!